Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz erahurka #76036 üzenetére

    Vannak benne nyakatekert részek, de abszolút nem a hajtépős szinten még, szerintem. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • csaba951

    veterán

    válasz erahurka #76036 üzenetére

    Én nemrég végeztem vele, tehát elég frissek a tapasztalataim! :D

    1) Szerintem messze túlmutat a mai átlag játékos képességein, mert:
    * van olyan benne, hogy a tárgy lényeges tulajdonsága nem derül ki se ránézésre, se a közelebbi vizsgálatra
    * a háttérből egyáltalán nem kiemelkedő pixelhalmon kell csinálnunk valamit, az égvilágon semmi nem utal arra, hogy itt tudunk csinálni valamit.
    * a használandó tárgyat a mindennapi életből megismerve teljesen másra használjuk, illetve más tulajdonságot kötünk hozzá
    * a tárgyat egy személyen kell használnunk. Na itt -szándékosan- semmi, de semmi előzetes utalás nincs arra, hogy okunk van a tárgyat a személyen használni. Vagyis minden tárgyat próbáljunk ki mindenkin! WTF?!
    * van olyan helyszín (a legelején) ahol körül is lehet nézni. Itt egy egyértelmű dolgot kell csinálnunk. Ha megcsináltuk, instant elhagyjuk a helyszínt és soha többé nem is térhetünk vissza. Ez azért rossz mert acsi jár érte, ha csinálunk valami mást is.

    2) Általában egyszerre csak 1 tárggyal kell csinálnunk valamit. Én konkrétan csak 2 alkalomra emlékszem, amikor 2 tárgy kombinálásával (vagy egymás utáni gyors használatával) kellett továbbhaladnunk. Szóval ilyen szempontból egyszerű.

Új hozzászólás Aktív témák