Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    válasz NyMRooD #65671 üzenetére

    Hogy badge-et craftoljon belőlük ami xp-t meg valami cuccokat dobhat. Utolsó napra nagyon le fog menni az áruk, ezért akkor csinálja. Amúgy tavaly is ezt próbáltuk télen, aztán utolsó nap lehalt a market, úgyhogy ezzel vigyázzatok.

    [ Szerkesztve ]

  • eami

    Topikgazda

    válasz NyMRooD #65671 üzenetére

    szerintem elég ha csak kicsit vissza olvasol. steam előtti héten olyan átlag €0.17 körül adták el a kártyákat, ha szerencséd volt akkor kicsit alatta is meg lehetett csípni jó párat. Már akkor mondtuk csabaval, hogy sale első napján meg fog ugrani az ára a kártyáknak és úgy is lett. Tegnap este volt olyan időszak amikor €0.5 körül mentek, amiből olyankor €0.43 amit a levonások után megkapsz. Tehát minimál matek.. ha 0.17ért vetted és 0.43at kapsz érte első nap akkor kártyánként a nettó nyereség 0.26 euro. vagy azt is mondhatnám hogy meg 2,5x-ezted a wallet pénzed. Persze ez csak egy rövid időszak volt tegnap, de még most is kb 2x lehet visszakapni mint amennyiért sale előtt meg lehetett venni. Én is és Csaba is írta itt korábban, hogy érdemes eldönteni mennyit akar költeni sale alatt aztán annyi értékben kártyákat venni mert vagy bejön vagy csak nagyon minimális veszteséget kell elkönyvelni. Én ~150 kártyát vettem sale előtt, amiből eddig 120 ment el, 30 meg nem tudom hova a fenébe tűnt, pedig még jelenlegi árfolyamon is érne ~€9.

    A durva az, hogy ennél még mehetett volna simán feljebb is, de idén először nem a már kirakott kártyákat nevezték át, hanem 1x visszapakolták mindenkinek inventoryba és ott nevezték át. Utána pedig szenvedés volt minden újra felrakni, mert 20 másodpercenként dobott egy hátast a market. Aztán pár órával később meg ráeresztették a group ordert ezekre a kártyákra is, amit szemmel láthatólag nem nagyon tud a többség használni, ezért is stagnál most szerintem €0.3 körül a kártyák ára. Meglátjuk mi lesz pár perc múlva ha beérkezik az első ingyen kártya hullám a szavazatokat követően :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák