Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Zamery #43012 üzenetére

    olvastam, én egy kicsit demagógnak tartom, amit sugall.
    egyrészt megnézném, hogy egy hét után kik játszanak/játszanának, ha nem lenne benne a csalás/ még vele azok közül, akik csak leszedték és hányan játszanak azok közül, akik megvették. ezen kívül biztos vagyok benne, hogy a warez-olók többségének fogalma sem volt arról, hogy van demó (megkockáztatom, egy csomó magából a torrent-ből tudta meg, hogy van egyáltalán ilyen játék).

    a drm kérdéshez meg ennek igazából semmi köze, szinte minden mai drm-et feltörnek 1-2 napon belül legkésőbb, tehát a célját nem éri el, viszont a becsületes vevőkkel pont kicseszés.

    maga a kérdéses játék engem nem érdekel, de minden tiszteletem a normális árazásért és, hogy van demo.

    nagyon zavar, hogy AA játékoknál sosincs PC demo (ritkaság, ha van). én viszont elvből nem vagyok hajlandó olyan játékot venni, amit nem próbáltam ki előtte. (pl. a FC: BD-t nagyon vártam, de irtó hamar rohadt unalmas lett, tehát nem fogom megvenni, de pl. a Crysis3-at -igaz, bolti ár alatt- úgy vettem meg, hogy már előtte végigvittem és az új TR-nél is 10%-nál döntöttem el, hogy vagy veszek új VGA-t, vagy megveszem ugyanígy ár alatt; ezzel együtt jelen pillanatban még én is a kövérebbik felébe tartoznék a tortának).

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák