Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Youri #22198 üzenetére

    Nem ez volt a kérdésem.

    A kérdésem az, hogy benne marad-e a játék a profilomba. Játszottál már F2P játékkal? Ha feltelepítesz egy F2P játékot, akkor az megjelenik a STEAM kliensben a játékaid között fehér színnel (mivel telepített). Ha viszont uninstallálod, akkor eltűnik a listából. (A megvásárolt játékokkal ellentétben, amik ugye ott maradnak, csak beszürkülnek). Na, ha ilyenkor újra ezzel a F2P játékkal szeretnél játszani, akkor hogy tudod visszatelepíteni? Libaryből sehogy. Átmész a Store-ba, rákeresel, majd telepíted...aham. De mi van akkor, ha vettem hozzá DLC-t. Ez volt a kérdésem lényege. Akkor is "eltűnik", vagy akkor már ténylegesen a tulajdonom lesz, így ha esetleg a F2P lekerül a Store-ból, én akkor is tudok vele játszani.

    Példa: ha holnap levennék a Storeból a F2P Team Fortress 2-t, akkor addig tudnának vele játszani a F2P játékosok, amíg a gépükön van. Ha letörlik, nem tudnák újratelepíteni, mert nincs honnan. Velem ellentétben, mert nekem nem a F2P van, én akkor is tudnék játszani, ha már a Storeban nincs fent, mert benne van a játékaim között.

Új hozzászólás Aktív témák