Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maross

    veterán

    válasz Zamery #11136 üzenetére

    Hat igen, miota bovliban vagyunk, mar a falloutban is zdraszt vujte tovaris!-sal koszonnek :DDD.

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

  • csaba951

    veterán

    válasz Zamery #11136 üzenetére

    Fallout: New Vegas RU

    Én még a nyári 50%-os akcióban vettem meg, és pontosan ugyanezt kaptam.
    Nem játszom a játékkal, így csak a napokban tűnt fel, hogy RU verzóm van. Ez nem zavart, csak akkor amikor kiderült, hogy ezeket a DLC-ket nem lehet rá megvásárolni:
    - Fallout New Vegas: Lonesome Road
    - Fallout New Vegas: Courier's Stash
    - Fallout New Vegas: Gun Runners' Arsenal

    Van aki kipróbálta, hogy megvette az egyiket Angliában, és megpróbálta használni ezzel a verzióval. Sajnos nem ment.

    Írtam a Supportnak, hogy ez engem zavar, mert így nem teljes a játék. Ráadásul még nem kezdetem a program és a megvásárolt DLC használatát, így kérem vissza a pénzem. Természetesen nem adják vissza, a Steam Subscriber Agreement-re hivatkozva.

    Nem hajlandóak elismerni, hogy megtévesztettek azzal, hogy ezzel a verzióval bizonyos kiegészítők nem mennek / nem elérhetőek. Semmiféle magyarázatott nem adtak arra, hogy hogyan lehet az, hogy EU-s országként, €-val fizetve RU veziót kaptam.

    Most meg ezzel jönnek:
    Please refer to the Steam News section for the latest news and updates on upcoming Steam titles and content.

    Steam News
    http://store.steampowered.com/news/

    Szerintem minimum csalás amit csináltak!

    Egyébként az egész hercehurca azért van, mert a Bethesda megállapodott a szoftver terjesztővel (1C?), hogy az Oroszországban, Fehéroroszországban, Ukrajnában, Lengyelországban, Csehországban, Szlovákiában és Magyarországon kizárólagos jogot biztosít a terjesztésre. Ez a felhasználóknak azért jó, mert a játék a legtöbb országban lokalizálva jelent meg, és jóval alacsonyabb áron, mint Nyugat-Európában.

    Sajnos a kivitelezés botrányosra sikerült. A fordítások silány minőségűek lettek, és nem is jelentek meg időben. Ez azt jelentei, hogy az aktuális patcheket, csak a lokalizáció után kapják meg a játékosok. Aki ismeri a Bethesda termékeit, az tudja, hogy rengeteg patch készül a játékaikhoz. Ezek hiánya meg erősen korlátozza a játékélményt.

    Megoldás lenne ha ezek a játékosok angol nyelven játszanának (elérhető ebben a verzióban is!). És itt harap a kígyó a saját farkába! A RU verzió miatt nem működnek az angol nyelvű patchek sem! Tehát tényleg csak addig számítottunk amíg kifizettük a számlát a boltban. A pénztártól való távozás után tesznek ránk!

    És ezek után jönnek azzal a kiadók, hogy az emberek letöltenek? Persze, mert bezzeg a warez verziónak nincs ilyen baja! :W

    Tavasszal fog megjelenni a Fallout: New Vegas Ultimate Edition, abban benne lesz az összes kiegészítő is. Talán meg lehet majd vásárolni innen is. Vagy nem. :( (További gond, hogyha már megvetted a simát, akkor lehet, hogy nem is engedi megvásárolni a Ultimate Edition-t.)

    Mivel a Steam nem vesz vissza játékot ezért az Ultimate Edition teljes árát kell majd kifizetni. Még akkor is ha a pár hiányzó DLC megváráslása kevesebbe kerülne, és egyszerűbb is volna. Hacsak nem teszik ekkor elérhetővé az összes DLC-t. De ezt most is megtehetnék...

    A következő áldozatok a Skyrim vevők lesznek. Ugyan be lehet regisztrálni a bolti verziót, de várjuk ki az első pár DLC megjelenését. Nem csodálkoznék rajta, ha azokat sem lehetne megvásárolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák