Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz dhn #106381 üzenetére

    Ez olyan mint az all-you-can-eat éttermek. Azt mondják, hogy egy összeg befizetésével annyit eszel, amennyit akarsz. Vannak akik bemennek havont pár alkalommal és jóllaknak rendesen és van pár olyan ügyfél, akik minden nap bemennek és olyan sokat esznek, hogy az már árt az üzletnek. És bizony, ezeket a csókákat kitiltják, hiába az all-you-can-eat fogalma. És mivel megvan erre a lehetőségük - nem szolgálják ki a jövőben ezeket az illetőket. Ugyanez van a te esetedben is. A megfelelő szabályok betartásával használod a rendszert, csak már úgy tekintenek rád, mint aki árt az üzletnek. Még most felhívják rá a figyelmedet, hogy ennek vége - mielőtt a te példádon nekiindulva a Steam felhasználók nagyrésze elkezdené ugyanezen módon visszatéríttetni (a 2 órán belül kijátszható játékait) azokat a játékokat amik nem tetszenek nekik.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

  • bepken

    veterán

    válasz dhn #106381 üzenetére

    igen, direkt fogalmaztam túlozva, de nem akartam elkenni semmit. alapvetően értem is szerintem, hogy mi a problémád az ügyben.

    mindazonáltal nem tudnék (és szerintem innen senki más sem) százalékokat mondani, hogy vajon az ő szemszögükből honnantól számít visszaélésnek az, ha valaki időről-időre élni kíván egy ilyen - egyébként - alapvető jogával...belegondolva, az, hogy egy éven belül a 31. elfogadott refund után küldenek csak ilyen figyelmeztetés, én úgy érzem, egyébként elég nagy náluk a tűréshatár. az egy másik és valóban jogos kérdés, hogy vajon miért sugallják azt, hogy "bárhol, bármikor, bárkinek" refundolnak bármit IS, miközben ugyanazon az oldalon megkérnek, hogy ne élj vissza ezzel a funkcióval.... ez ilyen súlyos marketing bs, aláírom.

    azonban azt is merem állítani, hogy ha oda lenne írva, hogy évente maximum 100 db refund igény elfogadására van lehetőségük, akkor azt jó néhányan ki is használnák. akárhogy nézzük, ez részükről felesleges plusz meló, kolonc, nyögvenyelős, macera...

    és a macerásabb ügyfeleket sehol sem díjazzák. ezt ismét nem sértésnek vagy személyeskedésnek szántam. egyszerűen ez van, ez a személyes tapasztalatom.

    @ollie - kicsit hosszabbra sikerült a hozzászólás megírása.... :DDD ha nem fér már bele, törölhető.

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák