Új hozzászólás Aktív témák

  • Rendo84

    senior tag

    válasz FollowTheORI #86695 üzenetére

    Nem ismerem az ezzel kapcsolatos szabályokat, de ha belegondolok, nekem úgy lenne logikus, ha veszel bárhonnan egy játékot, az a te tulajdonod kellene hogy legyen.
    A steam pedig biztosítja a feltételeket, illetve szolgáltatást nyújt, hogy te tudj ezekkel a játékokkal játszani, legújabb frissítéseket megkapd, letudj tölteni tőlük bármit. De ők ne rendelkezzenek a felett, hogy az én általam megvásárolt terméket akár mikor visszavehetik.
    Ha megveszek valamit, akkor tüntessék fel egyértelműen hogy ez nem az enyém, csak kölcsön kaptam.
    Pl ha én dobozosan megveszek egy játékot és beaktiválom azt steamen (mert ugye másként nem is tudnék vele játszani, persze vannak kivételek), akkor abban nincs erre útmutatás, hogy te a kiadótól te csak bérled a játékot és akár elveszítheted a jogot ahhoz hogy tovább játssz.
    Tehát attól a steam mint szolgáltatás esetlegesen megszűnne, attól független szerintem a játékaidat nem szabadna elveszítened. A játék kiadói sem hinném hogy ezt a politikát követik.
    Érdemes lenne ezt egy steames supporttal megbeszélni, kíváncsi lennék ők erről hogyan vélekednek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák