Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz EmptyParadox #77734 üzenetére

    Már jó ideje csak hobbi a steam, de még ezt a kis szórakozást is elveszi valami tudorka aki kitalálja ezeket a hú de jó szabályokat
    Időm az van rá mert munka időben gép előtt tudok lenni és akár farmolni a kártyákat
    Nem mondom volt pár játék amivel amivel játszottam steam rendszerében de nagyon ritka
    Cod BO volt az utolsó amivel 300óra felett játszottam, azóta steam rendszerbeli játékkal nem igen játszok, ugye váltottam BC2,Bf3,Bf4 vonalra

    Amúgy megfelelő support kellene és nem mindenfajta szigorítás
    Mondjuk 24órás élő chat, írásbeli megkeresésekre max fél napos reagálás és nem sablon szöveggel hanem konkrét megoldási javaslattal
    Mert ha ezek meglennének az esetleges csalókat se perc alatt ki lehetne szűrni, és nem érné meg nekik próbálkozni, így idővel csökkenne a csalások száma is
    Mert amúgy aki csalási célzattal hoz létre egy fiókot simán megéri neki a 5$ befektetés

    De nem mindenfajta szigorítás, a végén havonta kell majd 5-10$ eltapsolni meg telefonos kódokkal belépni mint valami bankfiókba

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák