Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz pigster #74718 üzenetére

    Mondjuk én ezeket a gamer "keyboard"-okat (nostromo) se tudom hova tenni.. :D Lehet nagyon beszűkűlt, sztenderd pc-s vagyok, de eddig bill+egér kombón mást még nem tudtam elképzelni... (jó anno a fligth sim X-et joystick-al toltam, de ennyi).

    Amúgy más, noname márkák amúgy se jöttek volna szóba. Csak logitech v xbox, előbbi nálam örökös és egyetlen márka perifériák terén.

    Többiek: Köszi a véleményeket, azért segítség volt annyi pozitívumot hallani, lehet kipróbálom ezt a kontrolleres mókát. Bár ha nem jön be akkor kidobott pénz volt... Igazából az a gond, hogy van a családban 1 xbox, de ahhoz vezeték nélküli kontroller van, azt meg ha jól tudom csak külön, speckó pc-s vevővel lehet használni, ami annyiba kerül, mint 1 hazsnált vezetékes...

    (#74720) wwenigma: sztem annyira azért nem lett szétoffolva a topic, mint amennyire elég gyakran megesik. Lévén, hogy ott a "nagykép" és maga a játékok controlleres játszhatósága a steam-en. De szerintem te egeret használsz, azon meg van 1 "görgő" nevá csodálatos találmány, amivel szépen el tudod tekerni a számodra irreleváns hsz-eket. :R :K

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák