Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesus

    senior tag

    Na az a legegyszerűbb ha elmesélem az elejétől. Szóval egy ideje fent vagyok már steamgiften, és egyszer belebotlottam egy black ops 2 felajánlásba, és minő meglepő módon már az első kommentben elkezdték flamelni a felajánlót hogy fake így meg úgy, nem igazán szoktam oda hozzászólást írni, de most az egyszer azt írtam hogy engem nem érdekel hogy fake-e vagy sem, köszönöm a lehetőséget. Úgy tűnik a srác olvasta a kommenteket, mert utána felvett steamen barátnak. Rámírt a német gyerek hogy jól esett neki amit írtam, és ha lezárul a black ops giveaway akkor ad nekem egy ravagedet... Én udvariasan megköszöntem de mondtam hogy nem igazán olvastam jót arról a játékról, úgyhogy inkább tartsa meg. Ezután egy ideig félbemaradt a kommunikáció, de utána küldött a steam egy üzit hogy ajándékot kaptam a gyerektől, és egy borderlands 2 volt. még mielött elfogadtam volna a giftet ráírtam hogy ezt biztos nekem szánta-e, és mondta hogy igen. És azért írtam ide először mert nem tudtam hogy érdemes-e ezt megemlíteni a gyereknek, mivel úgyis ingyen kaptam most nem akarok egy olyat írni hogy levették az acc-omról vegyél már újat nekem... De köszönöm a válaszokat ;)

    https://www.twitch.tv/csehla

Új hozzászólás Aktív témák