Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz chatran #3926 üzenetére

    minden játékkal működik,de az csak egy parancsikont tesz a játékok közé,steamen is kapható,de nem ott vett és nem átvihető játékoknál sem lesz Steam támogatás.Sajna nekem is ilyen a red faction:Guerillám,amit az Impulse-on vettem,nem lehetett átvinni.
    Egyébként a Steamen vett,de a kiadók,pl.EA saját webshopjaiban is kapható játékok steammentesíthetőek,pl.én a Steamen vettem a Bad company 2-t,de a kóddal az EA-tól is le tudtam szedni a steammentes változatot...
    ez azoknak jön főleg jól,akinek kicsi procija van,mert sajna a Steam mellékhatása,hogy jó kis rendszer,de még az én 3.2-es procimból is képes játék közben lekapni 10-20% felett is akár,ezt így ki lehet védeni.Avagy másik ajánlott módszer még a laggoktól szenvedőknek:ctrl-alt-del,majd a feladatkezelőben a steam.exe prioritása a minimumra.
    Ez pl.a CoD: Black Ops esetén nálam a stabil játék-laggolás közötti külömbséget jelenti...és észrevétel alapján nem szenved csorbát a játék alatti steam elérhetőség,stb...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák