Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz Diopapa #7318 üzenetére

    azt hittem, ezt lehet az érzékenység csúszkával állítani rövidebb pöcöknél. de mindegy, hétvégén tök véletleül megtaláltam otthon a 13 éves Wingman2 joyomat, van rajta gázkar meg pár extra gomb, szerintem pont jó lesz kipróbálni a DFM-et. bár úgy emlékszem félrehúz, meg alaposan le kéne pucolni mert kb. 10 éve porosodott egy sarokban, heh.

  • .tnm

    addikt

    válasz Diopapa #7318 üzenetére

    sztem, ha egész nap tesztelnél, akkor Te is meggondolnád, hogy egy alkarból és csuklóból mozgatott eszközt nyüstölsz több órán keresztül vagy egy olyat, amit az ujjad mozgatásával. ráadásul a kontroller kiosztás szerintem itt is teljesen fix lesz, ezért sokkal hamarabb el is lehet vele készülni (meg az xinput miatt is), lehet, hogy a joystick támogatással (ami directinput tudtommal) még nincsenek meg, nincsenek meg az ideális mappelések, ezért a gamepad egyelőre jobb.

    @(#7321) Malachi

    egy fél éve vettem meg életem első gamepad-jét. éveken át nem értettem mi a jó benne (nincs konzolom), de annyiszor ment szét az egerem a balklikk, hogy gondoltam kipróbálom olyan játékokban, ahol a célzás nem annyira fontos. közben végigvittem a sleeping dogs-ot, ami egyébként egér és bill. gyilkos lenne és az az igazság, hogy egészen megszerettem. annyira, hogy DFM-et joystick (Logitech Extreme) bill és gamepad (Logitech F710) bill kombóval is meg fogom próbálni. (a bill biztos kelleni fog a ritkán használt dolgokhoz, meg a team chat-hez sztem)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák