Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Drenadar #30380 üzenetére

    Mifelénk bevett szokás mások pénztárcájába turkálni... Majd egy évvel ezelőtt, mikor 350$-ért kijött a Reclaimer, voltak itt páran hasonló céllal, érveltek a 4 millió mély szegénységben élő magyarral, ugyanakkor egyikük se mondott le se kocsiról se bérletről, se vezetékes vízről, hogy az említett embereket megsegítse. Nem. Ők úgy gondolták a segítségnyújtást, hogy a kényelmes székükben a számítógép előtt ülve széles sávú interneten át ide beírogatnak...

    A 4 millió szegény nevében utólag is köszönjük.

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • Nathan Boggs

    senior tag

    válasz Drenadar #30380 üzenetére

    Persze, hogy lehet igaza, ha ez történik az ő forgatókönyve szerint és megkeres, elismerem neki, hogy végig én voltam a hülye. De én nem látom ennek a jeleit...

    (#30381) Diopapa: Olyan szempontból szerintem hülye, hogy elzárkózik attól, hogy megváltoztassa a véleményét, trollnak én sem tartom, mert úgy tűnik nekem, hogy meggyőződése, amit mond. Én leginkább arra tippelnék, hogy nagyon negatív ember, és örül, ha valami, aminek mások örülnének, nem jön össze. Ezek a feltételezéseim, nem mondom, hogy ez is van, nem az a szakmám, hogy megalkossam az emberek profilját :)

    1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

  • Menthirist

    veterán

    válasz Drenadar #30380 üzenetére

    Amúgy sosem állítottam hogy ez így ahogy van el fog készülni. Sőt mindig én hűtögettem az embereket hogy azért óvatosan az elképzelésekkel, nem eszik olyan forrón a kását. Ezt továbbra is tartom, tegnap írtam talán, hogy egy ekkora projektben bármikor beüthet egy olyan probléma, hogy fogy a pénz, jön az ember, jönnek problémák amik hónapokkal dobják meg a fejlesztést, esetleg születhetnek nagy nézetellentétek a fejesebb emberek között is, CR megőrülhet a tempótól, stb stb stb... Ez benne van a pakliban, ahogy eddig is benne volt. Ugyanakkor azt is írtam, hogy sosem láttam ennél biztosabban, hogy csinálják, jó úton haladnak, és mégis képesek lehetnek megcsinálni. Ergo ugyan az esélye továbbra is benne van a bukásnak, de sokkal inkább látom hogy nem csak a levegőbe beszéltek, amikor ígérgettek. És az hogy sok mocskot kaptak a nyakukba az előző hónapokban, mert nem adtak ki semmit, az a fogadtatás ami most a demójukat övezte, egy kicsit visszaadhatott nekik is a sok bántásért. Mert akármennyire is sok pénzt kaptak eddig, nagyon erős ellenszélben fejlesztenek.

    Mindegy, részemről ennyi, max tényleg folyatjuk az off-ban.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák