Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Szerintem amíg nem áll össze, hogy mikor, ki , mennyit akar/tud játszani, és mennyire igényli a TS-t, addig nem biztos, hogy fizetős megoldásban kellene gondolkodni.

    Többek között pl. nekem is van füles+miki, de az annyira elszeparál a családtól, hogy nem hallom, ha bárki szól hozzám. Ezért főleg hangfalon van kinn a hang. (Én meg keveset beszélek)
    Ráadásul eddig még minden játékban, minden TS-en, minden csoportnak az volt a mondása, hogy itt bizony űberkultúr emberek vannak, mégis dőlt a b+, meg a g..i, meg fa....m, stb. Én viszont nem a Győzike színvonalra vágyom, ha leülök kikapcsolódni, és szeretném, hogy a családomnak sem kelljen azt hallgatni. Pláne, hogy néha a gyerekek is leülnek mellém, mert érdekli őket az adott játék (sőt, néha átveszik az irányítást, vagy együtt játszunk). Szóval ha fizetősben akartok indulni, velem ne számoljatok, látatlanba egy fillért sem. Sry, de túl sok a negatív tapasztalatom ebben a tekintetben. :O

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák