Új hozzászólás Aktív témák

  • KO2

    aktív tag

    Amit én szívesen látnék, ill várok ( függetlenül attól hogy ebből párról már lehet tudni hogy nem lesz) :

    - Hatalmas csaták sok nagy, mégtöbb közepes és rengeteg kis méretű hajóval ( ez ugye biztos nem lesz, már elmagyarázott és teljesen érthető okokból, nem is baj, de attól még szívesen részt vennék ilyenben)

    - Bonyolultabb hajóirányítás ( nem feltétlenül a manőverezésre ( de akár arra is) gondolok, hanem a több emberes irányításra ( tehát a lövegtornyokon kívül pl 3 ember kéne a normális üzemeléshez. Eztis megértem hogy ez miért nem lenne jó, és egytértek, de nekem akkor is tetszene)

    - Kiegyenlítetlen csaták ( erős ellenfelek ahol nem feltétlenül az a kérdés ki nyer, hanem hogy meddig bírod)

    - Sorsdöntő meglepetés események : egyszer csak a PU ban jön egy bejelentés hogy megtámadták az X rendszert, és a kimenetele attól függne hogy hány játékos gyűlik össze védeni, és hogy mikor érkeznek, hisz a támadás elkezdődik pl 20 percen belül, valamint az ütközet ideje alatt is beszálhatnak az akkor érkezők. Sikertelen védés esetén meg ellenséges rendszerré válna a hely (amit késöbb egy visszafoglalós event követhetne) , vagy akár a véglegesen megsemmisülne ! ( persze ez ritkán lenne).

Új hozzászólás Aktív témák