Új hozzászólás Aktív témák

  • unravel

    őstag

    válasz patex1983 #1376 üzenetére

    "Extreme minőségű stream-elés is szaggatás nélkül megy?"
    Igen. A vodán valami miatt nem volt 3G nekem, de azon is ment az extrém, csak ott ugye korlát volt. A Hipernet sokkalsokkal gyorsabb és most korlátlan lett nekem a streaming. :)

    "Ebben a csomagban van egyébként általános felhasználásra szánt mobilnet is, vagy ez most hogy működik?"
    A MyMusic csomag csak a megadott streaming alkalmazások, a mymusic.telenor.hu oldalon található rádiók és a rádiók hivatalos weboldalán lévő lejátszók adatforgalmát tartalmazza. Majdnem mindegyik tarifacsomagban van már valamennyi mobilnet, ami használható bármi másra. A weboldalon lehet megnézni, hogy a felhasználási szokásaidhoz melyik passzol, melyik a legkedvezőbb.
    Fontos hogy a Spotify Premium díja sincs benne a MyMusicban.

    Érdekesség hogy -ez már nagyon OFF- a voda kikapcsolta a mobilnetet amikor egyszer lefogyasztottam, utána mindig ügyeltem hogy ne legyen ilyen. A telenor viszont 32 kb/s -re lassít ha elfogy az adat, ami nagyon lassú de jobb mint a semmi. De ebben még nincs tapasztalatom, pláne hogy kaptam 7 nap mindenre kiterjedő, korlátlan internetet.

    ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák