Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    Falhoz tudnám állítani, aki az iskola mögötti "táncot" kitalálta!
    Az egész játék megakadt miatta, mert teljesíthetetlen!

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

  • Kotomicuki

    senior tag

    He-he-he - utólag már... - , ahogy néztem, nem csak nálam verte ki ez a biztosítékot: YT-on megnéztem a megoldást és a kommentekből ítélve nem én voltam az egyetlen, akit palira vett a játék!

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz freemanone #115 üzenetére

    PC-n végig WASD-olod, ezért "meglepő" a nyilas irányításra való átváltás, amire nem is figyelmeztet a játék.

    Ez a "bug" végig ott van a játékban: ha nem úgy oldod meg a feladatot, ahogy az le van programozva, akkor csak a load marad...
    Nálam - először - akkor jelentkezett ez, amikor Cartman a játék alapjaira óhajtott megtanítani az "elfekkel" való első összetűzésben és helyből blokkoltam minden támadását az egyiknek, holott ezt előbb Cartman-nek kell(ene) elmagyaráznia, hogy hogyan is kéne kivitelezni -> tölthettem vissza a sátorban való nézelődéstől...

    ...

    Légterelő veszély:
    A 2, nap elmentem egy olcsó orrműtétre, hogy hátha tudok vmit szerezni a bezárt ajtó mögül - természetesen semmit sem lehet kihozni onnan. Az ébredés után a kis alsógatyatolvajjal beszélgetve megjegyzi a dög: "Milyen szép is az én orrom!". Lemenet találkoztam a szüleimmel és eszembe jutott az éjszaka...
    Ezek után az utcára kilépve, szegény Stan fejébe majdnem belehúztam a postaládánkat!

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz Kiskokó #119 üzenetére

    Spoiler:

    Balra előtted szerkentyű, ez megdelejezi a tócsát, amire rácsalod a megjelenéseddel az őrt. Majd felteleportálsz a tetőre és onnan jutsz be az épületbe.

    ...

    Marsh Papa biztos, hogy mazohista: a 3. napon ebben már nem kételkedhetem -> amit szerencsétlennek ki nem kell állnia...! ;]

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz Kiskokó #123 üzenetére

    Spoiler!

    Azzal még akkor kellene találkoznod, amikor az UFO még repült: a folyosón megnyílik egy addig zárt "lejárat" és ott találkozhatsz vele (a sisakja egész jól jön az utolsó csatában, a két pilóta + hergelőgép ellen).

    A lezuhant UFO-ban csak kihallgatsz egy tanácskozást, elhozod, amit el kell és menekülsz!

    ...

    Al Gore tényleg túl erősre sikeredett, de 15. szintűként, Khan páncélban a Katana-val, a +20%-os perk-kekkel már szépen darálta a kis csapatát a harcosom...

    [ Szerkesztve ]

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz Kiskokó #130 üzenetére

    Spoiler!

    Ha figyeltél, akkor pont a náci zombivá váló ember naplójának darabjait lehet meghallgatni az UFO-ban: az utolsó bejegyzés, hogy talált végre élelmet - a zöld trutyit - , de ettől átváltozott (az UFO lezuhanása után van egy részlet, amiben a zöld trutyi eléri a város csatornáját). Az egyén a terem végében, a szemétkupac mögött bujkál: közel kell hozzá menni.

    A 9. szintű harcossal is sikerült leverni a volt alelnököt: a harcos hosszú kardjával (egy sort támad - bár a Gore előtt álló riposztol, de amíg beáll, addig kap "tőle" szépen a páros, 50-50 tűzsebzés és HP-elszívás kisegítéssel) és a törött üveggel (véletlenszerűen talál, de vérző sebzést okoz + egy kis tűzsebzést is xD ) a földesúri szettben (sebzést-, HP-t-, védekezést is növel, alapból, erre mennek még rá az extrák). A vérző sebzések szépen szívták a banda vérét és Butters csapott oda néha még. A lényeg, szvsz, hogy jól/minél többet blokkolj, akkor kevesebb gyógyítás és újraélesztés - ezt tápolja az egyik perk-em: max HP-val tér vissza a feltámasztott, ami nagyon hasznos tud lenni - kell és sokkal rövidebb is a csata!
    Mielőtt bementem hozzá, azelőtt minden elérhető helyet feltúrtam, hogy a szinten használható legjobb cuccokkal felszerelve üthessem.
    Az "elfek" ugyan nagyon jó íjakat adnak a 8.-11. szinten, de azok nem okoznak vérző sebzést alapból és csak az egyiken van 2 fejlesztésnek hely, hogy ezt orvosolni lehessen - a törött üveg (alapjáraton) fertőzést is okoz még, ami az ekkor már nem túl nagy sebzésével együtt azért szép mennyiségű HP-t darál le az ellenfelekről.

    [ Szerkesztve ]

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz Kiskokó #132 üzenetére

    Spoiler!

    A Medvedisznóembert meg 11. szinten kaptam el: Khan páncél + az utolsó, ugrálós figurával -> ez a páncél értékét is hozzá adja ekkorra a sebzéshez, ami a Khan-ban jóval 100 fölött van - a tuning előtt is, hát még utána... - , így Al több, mint 5K HP-járól volt kénytelen lemondani egyetlen, tökéletesre sikerült ugrás után, a megmaradt, kevesebb, mint 3k-t meg már gyerekjáték volt ezután leverni róla...

    ...

    Azért a tolvaj sem rossz a hátbatámadásával! ;]

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák