Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    Sikerült végignézem a Dr Who 4 évadát, most járok az ötödik elején.

    Spoileres lehet:

    Eddig nagyon jó volt, a negyedik évados special részek kicsit fárasztóbbak voltak, bár lehet, hogy csak túl sok volt egyszerre. Iszonyúan tetszik ez a sorozat, nagyon ötletesek a történetek, más, mint amit sokszor látni lehet. Kicsit az Outer limits-re emlékeztet, abban voltak ilyen érdekes mesék.

    Ami zavar, az ötödik évaddal elkezdett állandó, erőltetett, nekem értelmetlennek tűnő újítás: más (nekem borzasztó) főcím, más tardis, más színű csavarhúzó, szivárvány-kommandó (dalekek . . . ). Az egész funkciótlan, mintha nagyon meg akarják mutatni, hogy ez másik évad, itt a változás (????), talán az az oka, hogy néhány emberke más a stábban (producer), és gondolom amikor készült az évad, nagyon produkálni akart mindenki. A legújabb doki nagyon nem David Tennant, de ez nem meglepő, más karakterek és színészek. Ilyen váltásoknál mindig nagy a kettősség, van, aki imádja, van, aki utálja. Eddig nálam erős közepes, de még csak 3 részt láttam, mondjuk már az elején (pont az idióta evési mizériával) vastagon szerzett egy fekete pontot. Ha jól tudom, a színész maradt a hatodik évadra is, vagyis a rajongók nem feszítették meg. Majd elválik, milyen lesz.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák