Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyote2000

    őstag

    látom mindenki sorolja itt a sznob különlegességeket... én meg egyszerűen az Arany Ászokot szeretem, nekem az a legfinomabb. Mindenki agyonreklámozott kedvencét, a Heinekent alapból savanyúnak tartom :P , a Stellát olyan gyenge női sörnek, a Steffl olyan ''laktató''... A magyarok közül a Szalont utálom, csakúgy, mint a csapolt Sopronit műanyagpohárban ;]

    Ha már különlegesség, akkor a horvátok zöld kecskés söre - aminek nem jut eszembe a neve - az marha jó, illetve a Birra Moretti (olasz) minden mennyiségben. Ezen kívül a belga sörök nagyon jók, csak 12%-os alkohollal azért már túllőnek a hagyományos magyar sörözés keretein :)

    Morettiből mindenki kóstolja meg a sima világost, de a 7%-os dupla főzésű se gyenge...

  • Coyote2000

    őstag

    emberek, vérlázító dolgot tapasztalok már 2 hónapja!
    Zalaegerszegen sem az Intersparban, sem a Plusban (már ez is Spar-tag) nincs Arany Ászok!!!

    Az okát nem tudom, neten sem találtam semmit, ha valaki tudja kérem szóljon!

    Nem vagyok finnyás, de otthon a hűtő valahogy nem az igazi pár doboz Arany Ászok nélkül, és ha felugranak a haverok mindig jólesik legurítani egyet, vagy ha épp olyan kedvünk van, akkor barátnőmmel egy nehéz nap után, a TV előtt ülve... a finnyásságom inkább bevásárláskor mutatkozik meg, a tescót nagyon rühellem. Márpedig most döntenem kell: tescóba megyek vásárolni, vagy sparba de nem a kedvenc sörömet kapom (vagy mindkettőbe, de az meg tök gáz, csak a sör miatt extra 5 perc a bevásárlás meg extra 25 a sorbanállás - és persze a város másik végén van a bolt.

    Tudtok valamit erről az ügyről? Amíg kiderül az igazság, Carlsberggel helyettesítem a kedvencemet, illetve Leffe különlegességgel, de a heti 1 sörözés már kezd kéthetire csökkenni, valahogy ászok nélkül nem ugyanaz...

Új hozzászólás Aktív témák