Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    válasz bmt50 #74 üzenetére

    Nekem nagyon tetszik a 13 mini, de élhetetlen az akkuidő és windows-zal lévő összeférhetetlensége miatt esélytelen hogy valaha is iphone-t vegyek.

    #75 janeszgol
    "Sem a 4 GB, sem a 6 GB nem elég iOS-re, csak annak, aki alig használja, és csak pár hülyeségre. De erre androidon is elég ma a 4 GB ram. "
    Azt mondod iOS-re nem elég a 6 giga ram se, ehhez képest eddig minden iphone max 6 giga rammal jött ki, most a 15-ös modellek közül kaptak először 8 giga ramot, ott is csak a pro.
    Bárcsak egyszer leírná már valaki mi az a sok program amihez kell neki a 8-12 giga ram, hogy ne csak "hülyeségre" használhassam a telefonom. De valahogy soha senki nem akar erre válaszolni :(

    #77 MC Pite
    Hát volt a fent ekézett SonyEriccson gyártótól az Arc, azt váltotta a Samsung S8, azt pedig jó eséllyel ez a Sony fogja.
    S8-on 64 giga tárhely van, ebből most megnéztem 24 giga foglalt :DDD minden év végén felrakom gépre a képeket, mert minek legyen több száz kép a telefonon.
    Egyébként szerintem rosszul értetted amit írtam, én az Androidosok raméhségét kritizáltam.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák