Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzeperx

    tag

    válasz Csabcsa7 #1691 üzenetére

    hát ez fogós ravasz kérdés. Szerintem ugyanannyit kell teljesítenie, mert ez nem olyan, hogy jobban, vagy rosszabbul sikerült versenyló. Ami befolyásolhatja még:

    telep-hálózati üzem, /ehhez tartozó telj beállítások (energia gazd)
    éppen futó programok (mindet kilőni, amíg tesztelsz, meg amíg játszol, meszengert szkájpot vajo multimédiás vackot is stb is)
    telepített programok, amik rejtetten futnak a háttérben és erőforrást használnak, esetleg hibásan erőforrást zabálnak)
    vírusok, trójaik u.ezen okból.
    ezeket a feladatkezelőben részben meglesheted (proc és memo terhelés, jelöld alul a minden folyamat megjelenítését)
    32 bites szoftver használata amikor 64 bites is a rendelkezésre áll.

    érdemes még azt is figyelembe venni, hogy ez a videokártya Ati MOBILITY Radeon, és ezért a driver is 64 bites komp. és Mobility kell legyen hozzá, ilyen frissitést pedig én még nem találtam.

    amikor kérte a aut frissitések törlését az egy felbukkanó ablak volt amire rákattyoltam: valami ilyesmivel, hogy problémába ütközött és problémák megoldásához kattintsak............. ezt később a vez pult valamely almenüjében is megtaláltam. két fájlcsoport törlését kérte valhol a win mappán belüli almappákban.

    sok sikert :)

    ja és egy zsír új cuccnál előfordul, hogy a szoftverekkel nem érték még utol a legyártott hardvereket. Ami ebben tök új a gépben az tudomások szerint pl a videokártya és a processzor minimum. Volt már olyan a történelemben ,hogy a gyakorlatban működőképtelen fagyó driverrel került boltokba termék, azért, hogy a konkurensnél előbb kerülhessen a polcokra............... ;)

    [ Szerkesztve ]

    Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

Új hozzászólás Aktív témák