Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz SeniorTilla #9135 üzenetére

    Statisztikai adatokra bátorkodom hivatkozni, ami 3 év adatait veszi figyelembe. A Sony a harmadik a listán és ez tény, nem vélemény. Ők picit nagyobb adathalmazzal dolgoznak mint te. Egyébként forgalmazóként sokkal inkább elfogult vagy, mint én vagyis éppen téged nem szabad figyelembe venni, már megbocsáss. :K A harmadik pozíció a listán pedig igen jó eredmény.

    A gép még most is megvan, ezt használom. Amennyit nálam megy, az óriási megterhelés és probléma nélkül teszi a dolgát. A festék kopása az FW21Z generáció problémája, ez köztudott. Itt használtak először magnézium házat és új technológia révén sok hiba csúszott a gépezetbe. Annak idején emlékszem, hogy rengeteg probléma volt a kijelzők pixelhibáival. Megint csak új technológia, nyilván sok hibával. Nekem szerencsém volt, elsőre pixel hiba mentes gépet kaptam, és azóta is hibamentes. Sok ilyen probléma volt, ismétlem magam, az 1920×1080-as kijelző párját ritkította 2008 elején.
    Tehát, megbízható és jó kis gépek ezek, de vannak valamivel megbízhatóbbak is. Ettől még nem dől össze a világ.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák