Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Csabcsa7 #1657 üzenetére

    A felbontás miatt lehet. Nézd meg, hogy milyen felbontásban akarsz játszani, mert 1920-as felbontásnál azért tényleg gázos tud lenni egy régebbi progi :) Jócskán képes belassulni, míg a régebbi gépen alacsony felbontásnál gyönyörűen megy.

    Már írtam az ATI-nak, de még nem jött válasz, mert nekem is az a problémám, hogy 1920-as felbontás alá nem tudom a 21Z-met vinni (novemberi vásárlás). Ugyanis csak a 800x és az 1024-es felbontást ajánlja fel a monitorra, az 1440-est és az 1600-ast pl. nem...

    De ha valaki erre tud megoldást, gyorsan ossze meg velem, mert sok örömet szerezne :)
    Mellesleg itt megjegyezném, hogy angol nyelven telepítettem, de az új driver nekem sem ment fel. Ellenben Vista alá még nincs ehhez a videókártyához Omega driver...

    Nekem, mivel korábban nem Sony-m volt, óriási örömet okozott, nagyon megszerettem. A mostani notik között tényleg az árkategóriájában a legjobb... Régen az Asus volt nálam egyértelműen a nyerő.... ;)

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák