Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Látnok

    aktív tag

    Uraim!

    Gyors segítség kellene, meghalt a tv-nk! Nos, végleg kiállt a sorból a 14 éves Panasonicom. :O :W

    Sajnos a lakás nem teszi lehetővé a plazmát, mivel a tv helye az ablak közelében van, az pedig délre néz... Szóval marad a szerintem rosszabb képminőségű LCD.

    80 cm körüli készülékben gondolkodom, a KDL32W705B vagy 706B is erősen képben van.

    Laikus kérdéseim lennének, mivel erősen le vagyok maradva ebben a technológiában.
    -akkor a tv panel most hány Hz-es? van olyan ami valós 200, 400, stb? vagy mind csak 50? esetleg 100?

    -a számítógépen tárolt tartalmakat (fényképek, videók) gondolom le lehet rajta játszani simán wifi-vel, de ha kábeles összeköttetést akarok, akkor 10m-es táv áthidalására milyen megoldás van?

    -XVID-et le lehet vele játszani? pendrivról, vagy számítógépen keresztül? Itt http://www.sony.hu/electronics/televiziok/w700b-series/specifications#featuresmintha azt írná, hogy igen: bár, hogy a DLNA tartalom alatt mit is kell érteni, nem nagyon tudom....

    Bocsi a sok naiv és laikus kérdésért, de ez csak a témában való járatlanságom okán fordulhat elő. A segítséget előre is köszönöm.

    Egyébként ha nem lemezt nézünk akkor T-Home-ról megy az adás, bár nem HD előfizetés jelenleg...

    [ Szerkesztve ]

    A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

  • Látnok

    aktív tag

    Uraim!

    Köszönöm a segítséget! Igen, láttam, hogy a t-home-nál meg lehet venni akár részletre is, emiatt is gondoltam erre a készülékre, mert nem kell cipelni, hozzák és kész.

    Na, ma elmentem a hülye azért nem vagyok boltba, és rájöttem (azaz az asszony is megértette végre), hogy nekem kell az egyel nagyobb méret. :DD A sony színei szépek voltak, de valahogy nem volt az igazi az egész tv. :F Hívtam a szakértő eladót, aki nagyon segítőkész volt szépen beállíthattam mindent, de akkor sem volt az igazi, még a Hd adással sem. Kérdeztem, hogy miért ilyen szétfolyós a szöveg és ekkor tudtam meg, hogy bezony ez csak 50Hz-es. :W :W
    Sőt, csak bazi nagy méretben van megfelelő.... :(

    Emiatt neki kezdtem keresni a megfelelőt, és legnagyobb megdöbbenésemre LG-t (32LB650V) fogok venni.. :Y (pedig mindig utáltam a samuval együtt).

    A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

  • Látnok

    aktív tag

    válasz tomp #5738 üzenetére

    Az alap forrás a digi tv volt..

    Azt könnyen el tudom képzelni, hogy nem minden tv-re jutott megfelelő jel... láttam már ilyet, főleg a samu javára (jobb minőségű képet szokott kapni)

    De amikor bekerült a pendrive, a jelenség akkor is fenn állt. (igaz samu tesztek voltak rajta, vajon miért?) de mivel azt kerek-perec kijelentettem, hogy no olyan márkát Én nem veszek, így nem is próbálták erőltetni....

    A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

  • Látnok

    aktív tag

    válasz tomp #5741 üzenetére

    Nos igen, a sony színei voltak szerintem is a legközelebb állók a panához..izé a természeteshez.
    Ezt mondtam is az eladónak, aki készséggel elismerte ezt!

    A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

Új hozzászólás Aktív témák