Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Janaboy #15896 üzenetére

    Ezekkel mind tisztában vagyok, de azért köszönöm. A problémám csupán annyi, hogy a tök alap régi modell tudta azt, hogy analóg RCA-n küldje ki a hangot, ha erre állítom, az új meg csak akkor tudná, ha hozzá komponens kimenetet is használnék. Tudom, hogy HDMI-n vagy optikain kellene célszerűen, meg azt is, hogy átalakítóval megoldható, de nem is azt mondtam hogy nincs megoldás a problémára, hanem hogy szerintem az analóg RCA-nak függetlennek kellene lennie e komponenstől, hagy döntsem el én, hogy melyik videóbemenettel szeretném használni. Úgy fest ez ennél nem megy, tehát át kell szerveznem a dolgokat és optikait kell használnom vagy átalakítóval a headphone jacket.

    Amúgy egy HTPC, egy STB és egy Xbox van összekötve a TV-vel, a DAC optikai bemenetét eddig elhasználta a HTPC (mert optimálisabb, mint az USB). Így viszont ha nem akarok átalakítózni akkor a HTPC-n USB-t kell használnom, és az optikait a TV-vel. Ez van.

    n000rbi: nekem sem talált a W815B, ezért pendriveról update-eltem, úgy lement.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák