Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasy09

    őstag

    Úgy néz ki, hogy ezzel a TV-vel talán már nem lesz gond! :) Megvolt szombat-vasárnap a tesztüzem, rendben muzsikál. Viszont ami azt illeti, az androidos Tv-nek még van hová fejlődnie! :U A csatorna keresést követően gondoltam összerendezem őket, ne legyenek annyira össze vissza, meg is csináltam, kb 1 órámba került, majd utána mondom akkor lássuk. Igen ám, csak épp nem láttam és hallottam semmit. Olyan volt, mintha a tuner nem akart volna elindulni. :( Gyors kikapcsolás egy kicsi várakozás, majd vissza és mintha mi sem történt volna, ment minden a maga útján. :DD Tegnap meg csak úgy fogta magát, aztán újraindult, miután a ps4-ről visszaváltott tv-re! :F Kicsit olyan érzésem van ezzel a tv-vel, mintha telefon lenne a kezemben, amit időnként ki kell kapcsolni, akksit kivenni, majd vissza! :)) Egyébként nagyon jól szuperál, tetszik a képe is, sokkal élesebb és jobb mint a régi samsungom. Összességében nem bántam meg, azonban szerintem a réginek átláthatóbb volt a menü rendszere, bár lehet, hogy ez csak megszokás kérdése! Majd meglátjuk.

    Viszont lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek utólag is lehet kiterjesztett garanciát venni? A plusz 3 év sony garira gondolok.

    Gamertag: Vasy09

Új hozzászólás Aktív témák