Új hozzászólás Aktív témák

  • csalafinta65

    senior tag

    válasz Makaveli86 #10184 üzenetére

    Üdv! Ma voltam a West End Sony centerében. A 42KDL829 -et néztem meg. ( 3 méter magasra rakták ki) Így nem autentikus véleményem. Persze demo ment rajta..Feketéje pazar, az biztos...a tesztek piros túl szaturáltságot írnak. Ezt én nem láttam. Az eladótól rákérdeztem, hogy az 50-es 829-nél a fórum szerint is visznek vissza nem egyet..látszott rajta, hogy zavarba hoztam. Annyit mondott, hogy bevílágítási problémával ma egy 805-öt hoztak vissza az üzletbe....A 829-es hibák szerinte egyediek. Mit is mondhatna mást...Engem nem győzött meg...Még nem vagyok teljesen biztos benne, de valszeg ejtem a Sony-t. Bementem a Média Markt-ba is.És megnéztem a másik versenyzőmet. Na annak a képminőségétől, ahogy az összes teszt említi is,megdöbbentem. Annyira ütősen jó volt. Nem Samsung volt. És nem is LG. Beleszerettem rögtön.( TPV panel van benne) Nem offolom szét a topikot, ezért nem is írom meg a márkát...Egyébként még pár napja Sony-t favorizáltam, mint Te is...de valami azt súgja, hogy ne...nem szeretném átélni, amit n000rbi átélt...[/B (B)]Seraph 16(/B) : melyik W829-ed van? 50"?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák