Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz barack1997 #2394 üzenetére

    Nem tudtam, hogy ilyen is van. Nekem piros mutató kellett, az megy a többihez.:DD Amúgy valóban jobb lenne fekete számlap/fehér világítás, de piros mutatóval, mint a kis karácsonyfa összes többi alkatrésze, beleértve a feltuningolt gyári km órát is lol. Találtam videót a Multivar teszteléséről, ami nem teljesen OFF: ACM-mel készült, és direkt 25 fps-re lett butítva, hogy a röcögés mozis "álomszerűségre" emlékeztessen. Azért is unlisted, mert fogalmam sincs, ki az a cihopata, aki végsebességet tesztel, ráadásul teszi ezt utólag rárakott zenei aláfestéssel, lassítással/gyorsítással, amitől persze az egész videó a Mátrixos kiadóé, értem? Még egy kis ON: ez a lassítás/gyorsítás is teljesen elcseszi a GPS logot, fogalma sincs szerencsétlen programnak, hogy meddig is kellene az útvonalat kirajzolnia.:))

    Azt mennyire gyűlölöm amúgy, hogy ha edzésvideóban a háttérben szól valami szar zene a rádióból, vinné is a jogtulajdonos az összes bevételt, mert ő csinálta a videót és nyilvánvalóan semmit nem jelent, hogy valaki egy edzésprogramot mutat be rajta, tőlem aztán lekapcsolhatták volna a rádiót a francba: én szívok a követeléseikkel? Amiknél legenyhébb, hogy viszik a bevételt (már ha lenne is), a durvább, ha tiltják a hangsávot, vagy az egész videót, csak mert fél perc az ő kis (remix!) vackukból szólt, háttérben. Teszem hozzá, hogy csörgés-zörgések közepette, amit biztosan nem élvezne senki a videóból, szóval potenciálisan semmilyen bevételkieséssel nem jár... de az övé, ja! Mint a játék videók alatt pár évvel ezelőtt a rákevert Tankcsapda.:D Üvöltő motorzaj a játékban, nyilván senki nem hallgatja onnan, de hát a szabál az szabál! Nesze neki! Szerk: de befogtam.:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák