Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vacs

    veterán

    válasz Levente75 #2054 üzenetére

    DigitXT: sajnos a cipős dobozos páramentesítő nem fér bele, aranyam meg nincs. :))

    Levente75: a tipped, miszerint "a szél hűti le a kamera tokot motorozás közben a kamera meg a meleget nyomja magából" szerintem teljesen reális, még párszor próbálgatom.
    A bogaras dologra én is gondoltam, ezért néha megállok megnézni, de tegnap annyira élveztem a tájat/utat, hogy le se akartam szállni (kivétel mikor egyik kanyarban majdnem elszálltam :B ). Telefonra is le van töltve az app.
    Senkit nem akarok kínozni a másfél óra motorozás megtekintésével, csak nem volt kedvem nekiállni Vegassal vágni, inkább feltoltam az egészet, de nem kell végignézni.

    B tervként az előbb rendeltem egy SJ3000-hez való nyitott tokot, már csak ki kell várnom, hogy megérkezzen!

    Tomika86: a szélzajra elvileg nincs megoldás, minden kamera nagy sebességnél csak a szelet veszi fel.
    De ha bele gondolunk, akkor nagyobb sebességnél nehéz is lenne mást felvenni, hiszen a szél simán elnyomja a hangos sportdobot is, a többség ezért tesz zenét a videók alá.

    [ Szerkesztve ]

    (^)(>.<)(^)

Új hozzászólás Aktív témák