Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morzseya

    csendes tag

    válasz GeryGreyhoun #72 üzenetére

    Előrebocsátom, ez csak az én véleményem: :)

    Ok, hasonlítsuk a hero3-hoz. 2 éves darabról beszélünk.

    SJ5000+ 180 USD legolcsóbban: 180 U.S. dollars = 43 999.0222 Hungarian forints
    + szállítás (ami átlag ingyen van) + 27% áfa ~= 55.880 Ft. Itthoni, vagy UK beszerzés valszeg ennél drágább lesz. Akár 60k-70k. :F Tényleg ennyire jó ez a cucc? Sajna még nem tudjuk, de kétlem.

    Új Hero3 190 EUR a site-on. Használtan 40k-50k Huf körül hozzánk vágják, még talán kártyát is adnak hozzá. Mégis csak egy HERO, érted. :) Tudjuk mit tud (és azt tényleg), ezernyi vidi van fent róla.

    Használt Hero3+ silver. 180 GBP (69K HUF). ebay

    Tehát akkor van sok érv és ellenérv. Egyik használt, másik új. Egyikről van infó, másikról még mindig sejtésünk sincs,h konkrétan milyen képet ad. Hogy reagál változó fényviszonyokra. Milyen a képe sötétben. Szóval én még mindig inkább egy hero-t vennék használtan, mint ennyiért SJ5000 plus-t. Hozzáteszem, ezek nem alapos keresgélések, simán lehet,h találni olcsóbban is használtan ilyeneket. Akár magyar oldalakon.

    Korábban egy hozzászólásban kifejtettem, hogy miért kellene,h olcsóbb legyen. Kialakult egy árverseny, amibe most úgy látszik egyenlőre,h nem száll be az SJCAM. :(
    Ha beszállna, nagyobb számban adhatná el ezeket a kamerákat és - mivel legalább 1 éves technológiáról beszélünk - adhatná olcsóbban.

    Ui.: Gondolkozom egy új Hero4 silveren is. Az SJCAM sztem csak ennyire b*szta el az árazást. :)

Új hozzászólás Aktív témák