Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ficario

    csendes újonc

    válasz Lac-coo #2441 üzenetére

    de, "legyalul" minden videót! ha betelt a kártya újra előről kezdi elvileg felvenni az rlső video helyére és így tovább! így kellene működnie. van autós kamerám, csak mégjobb minőség miatt vettem sj cam 4000+ wifit, mint írtam az tudta ezt a funkciót, ezért választottam! gyári hibás volt és cserélték elitre! ez sajnos nem tudja most!
    Motorozom és sokat autózom, így többnyire ezért választottam ezt, de így ebben a formában jobban jártam volna egy gopro-val úgy érzem :-(
    egy 32gb-os kártyára 3-4 óra fér rá! nem hinném , hogy 8-10 órás vezetéseknél meg kellene állnom és bogarászni melyik is az a bizonyos video!
    nem bedzélve egy szerencsétlen kimenetelű balesetről, ami bizonyítaná mi történt. a baleset után egy ritka forgalmú úton a kutya sem vesz észre, bent fekszel az árokba stb. és nem menti el a videot, mert tovább megy a felvétel és újra rávesz megint. nem beszélve arról, hogy a gyro mód tudhatná, hogy egy kizonyos gyorsulás, lassulás vagy ütés hatására zárolja a felvételt!
    ezt egy 12000ft-os Prestigio autós kamera is tudja!

    nagyon sajnálom, hogy nem lehetett javítani a 4000+ wifit :-(

Új hozzászólás Aktív témák