Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz ák84 #977 üzenetére

    Na igen, egy DSLR-re egy nem "univerzális" vízálló tok <--- ilyet már 5-10E Ft körül kapsz (külföld-belföld), hanem ami kimondottan az adott típusra készült, egy vagyon: 50E Ft feletti szerintem!

    Halszemobi-t rosszul mondtam, nem objektívre gondoltam, hanem csak előtétlencsére, ez beszerezhető 6-10E Ft körül, ez azért baráti ár szerintem... (halszem objektív, mint tétel az megint egy vagyon)

    De mondom nekem van DSLR-m, van fisheye előtét lencsém, de mostmár SJ4000-em is, mert igen, ez összesíti a fisheye-t és a vízállóságot! Míg DSLR-el így max a extra széles 170fok körül látószöget tudtam kihasználni, így viszont már a vízbe is "dobálhatom" és lehetnek "vizi felvételeim"...

    Amúgy szerintem, még legrosszabb esetbe is, ha megveszed és nem ilyenre számítottál vagy nemtudom, akkor árába tuti eltudod adni... (vámostul-áfástul 30E Ft körül megszerezhető, ha gyorsabban akarod, DHL vagy EU-ból 35E körül)

    (én most sajnos képpel nem tudok szolgálni, igazából én videóra vettem / próbáltam, arról vannak egyenlőre még csak próba felvételeim, de semmi "kész mű", és jelenleg suli&munka mellett nincs is időm "szórakozgatni vele", meg még az is közre játszik, hogy én most nem tudok segédkezni, hogy kölcsönadtam havernak - remélem nem barmolja el! Meg is ölném! xD)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák