Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boom21

    tag

    válasz OccsE #1121 üzenetére

    "kicsit nem artana leszallni a foldre.... es nem masokat kritizalni nagy arccal mert mar vettel 2-3 dolgot a netrol...
    Felre ertes ne essen, nem FELTETLENUL azzal van a baj amit irsz ..... hanem ahogy...."

    bár nem nekem írtad, de egyetértek veled. Sokan vagyunk már itt akik gyakorlott "külföldről rendelős"-ök vagyunk, felesleges "okítani" ilyen stílusban! :O

    "azért linkeltem, hogy választási lehetősége legyen annak akinek elég egy kicsi és olcsó táska...."

    Ebben is egyetértünk és jó is hogy segítesz... én is csak ezért írtam, nehogy valaki megvegye ezt a kisméretű tartót hogy aztán csodálkozzon majd hogy semmi sem fér bele :) Egyébként te is rendeltél már valamilyen tartót?

  • maj-viktor

    őstag

    válasz OccsE #1121 üzenetére

    Azt azért ha ennyire "okos" vagy... ali-n hogy fizetsz PayPal-al!?
    ...khhhmm-khhhmm....
    ott bankkártyával tudsz... és igen:
    1. ott is megvan a "buyer protection", ami sokkal szarabb, mint az ebay / PayPal kombó (erre írtam, hogy aki sosem rendelt külföldről, esetleg először próbálja meg az ebay-t, aztán "szokjon át" az ali-ra)
    2. nincs PayPal (látom akkor gyakran vásárolsz ott, ha ezt sem tudod)
    3. Nem mondtam, hogy te vagy az eladó... én is szoktam ajánlani eladókat! (Sőt hát én is írtam, hogy pl. vannak tartozékaim azonnal - akit érdekel: PM), de én pl. csak olyat ajánlanék, akitől én is teljes szívvel - nyugodtan vásárolnék... (vásároltam és elégedett voltam) Na amiket te írtál, azok nem olyanok... figyelni kell a "jelekre", hogy ne legyél átverve... ha nem is feltétlenül anyagilag... de időben (pl. most a múltkori, de olcsó 12E-ért kapható kam, amire szintén megírtam, hogy ez "átverés", de ott se hittek nekem... de ok - megpróbálta! Viszont, így most 2hete "elb*szott"... míg várt és visszakapja a pénzét a PayPal-tól... ha neked megéri ez, akkor lelked rajta!
    4. Mi írtuk, hogy ez S-es méret... Persze lehet valakinek ilyen kell, de pl. se nekem, se a másik user-nek nem, és erre írtuk, hogy inkább M-es méretet vennénk... (ebbe már gyakorlatilag minden belefér - nekem pl. ez a szempont, neked meg elég az S-es, amibe csak a kam és még pár cucc)

    de látom nagyon nem vagy képbe - csak úgy írsz... de semmi hiteles alapja nincs annak amit írsz.. ergó fals infót irogatsz

    (ezekután azt se hiszem el tőled, amit kérdezel - ilyen fals infókat osztogatni...)

    u.i.:
    Mellesleg az elmúlt 1évben 40+ ali-s vásárlásom volt... Mind-mind különböző eladóktól - különböző termékfajták! (köztük amivel semmi problémám nem volt, illetve dispute-al, szállítási határidőből kicsúszással, refund-dal, stb. is) 1000%-ba mondhatom, hogy jobban "képbe vagyok" mint te! Pláne ali-s buyer protection-al...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák