Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz smarci2000 #2285 üzenetére

    Én személy szerint, ha most vásárlás előtt lennék, tuti belföldről próbálnám megvenni.. .személyes megtekintéssel (hogy nehogy SD28-at kapjak) vagy EU (persze ezek drágább - de biztosabb megoldások)... de persze ha az ember ráér és olcsóbban próbálkozik... akkor Kína... viszont szinte mindent áfáznak /vámolnak a NAV-os bácsik, így ezért tapasztalatból írom... minek várjak 1-2hónapot, míg megjön, ha ugyanannyiért vagy csak kicsit drágábban 1-2hét vagy 1-2nap alatt is megkaphatom...

    Szóval tegyük fel van már 30E Ft-od... akkor én még gyűjtögetnék itthoni vételhez... De mindenkinek maga kell eldönetnie és mérlegelni, mi számít neki... az idő vagy a pénz! Mert ha gyorsan akarja, akkor drágább lesz (~35-40E), ha olcsón (~25-30E), akkor viszont lassú... (akár 1-2hónap is előfordulhat Kínából)

    Előző kommentből, külföld esetén, mint megbízható hely, kimaradt a geekbuy...

    (#2286) mcgoat
    Mármint ki!? A mobilx-esek!? (vigyázz velük... ők is olvasnak mindent... ez egy nyilvános fórum! Azért is gurultak be, mert állítólag "megrágalmaztuk őket" - pedig csak a tényket írtuk le...

    Amúgy ugye nem írtam rosszul, hogy te/ti is áruljátok a kamot...
    (meg a monopodos kérdésemre nem válaszoltál...)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák