Új hozzászólás Aktív témák

  • Goliat0720

    csendes tag

    Sziasztok,

    Nekem is lenne egy kérdésem. Január óta van meg a kamerám, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Viszont mivel főként motorozáshoz használom, ezért van pár problémám. Ha a motor bármely részére rögzítem, állandó a rezgés (sor 2 hengeres motor). Ha a sisakra teszem, akkor jó, de akkor meg nehézkes a bekapcsolás és az indítás. Arra gondoltam, hogy a csatos részből kiveszem (mikor a fejemen a sisak), elindítom és visszateszem. Ezzel csak az a gond, hogy az adapterek eltekerednek ahogy visszapattintom (nem akarom állandóan le-fel venni a sisakot). Van-e megoldás, hogy az adapterek állapotát valahogy fixáljam. Hiába húzom meg akár csavarhúzóval, kézzel még simán el tudom mozdítani. Vagy ez csak a gyári adapter hibája? Techmoan oldalán láttam, hogy meg kell reszelni, érdesíteni, de nekem ez sem segített. Valami ricnis megoldás nem létezik? Vagy pillanatragasztózzam össze? :D

    A másik: Ha elindítom, nincs olyan, hogy egy idő után automatikusan kikapcsoljon? Ha jól tudom az auto power off, csak abban az esetben kapcsol ki, ha nincs felvétel módban, de bekapcsolva maradt a kamera...

    Januári fw-m van, érdemes cserélni? Jó lenne a time lapse (új fw-ben asszem benne van), de a videó minőségére elég sok panaszt hallok!

Új hozzászólás Aktív témák