Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    Nem Simcity, de mégis talán ez idejön :) Van itt pár játékos, mondjátok meg melyik ingyenes játékot fogadjam el (Érzitek tehát, milyenhorderejű a érdésem :D ). Nem elsősorban magamnak kellene, hanem a gyermekeimnek (én inkább startégiai játékokat kedvelem, mikor játszom egyáltalán, de az meg csak a sc4 van a listán, az meg megvan :P ). A NFS megvan nekik, így kizárva. A Bejeweled meg a Plants vs Zombies elég gagyi játéknak tűnik, a Mass Effect meg a DS meg kicsit túl durva nekik. A BF3 és a Warfighter között vaccilálok. Nem vagyok bennük nagyon otthon, anno a MoH-kat játszottam, de manapság kb nem ismerem a mai FPS kínálatot. Erősítsetek, vagy cáfoljatok meg, de ha jól néztem a BF inkább taktikai és inkább az online multiplayerre kihegyezett játék, mint a MoH. Ez esetben az utóbbi szimpatikusabb, mert nagy igény nincs a multira (még), és talán a taktikában is van még mit fejlődniük :D (valójában még ezzel is ráérnének, de ha most van itt az alkalom, hogy ingyen játékot töltsek le, hát most töltöm le, legfeljebb majd később játszanak vele :P ).

    Szóval véleményeket kérnék, szerintetek melyiket válasszam.

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák