Új hozzászólás Aktív témák

  • #80123904

    törölt tag

    Nah 2 órát játszottam One X-en. Hibátlanul fut. Egyszer sem röccent meg a dolog. Végre.
    A játéknak van hangulata (számomra jobban átjön a japán érzés, minta nioh-nál ). Főleg, ha az ember nem változtat a default hangon.

    Sokkal elérhetőbbnek tűnik a játék story része (meg úgy minden), mint a Dark Souls - BB esetében. Itt nem elvont szövegelések vannak (amik amúgy baromi jók voltak a DS-ben), hanem tényleg sima játékosnak is érthető lore épülget.

    A harc faék egyszerűségű egyelőre (az azért már látszik, hogy lesz itt mélysége ennek, csak nem az elején). Én a DS trilógiát is pajzs és parry nélkül játszottam végig és csak dodge-olgattam. Itt ez egyelőre felejtősnek tűnik, viszont jól eltalálták a 'parry' idősávját. Nem babakönnyű, de nem is 1 tizedmásodperced van rá.

    Tetszik, hogy eddig úgy vannak elosztva az ellenfelek, hogy van lehetőség stealth játékmódra. A graplinghook is teljesen jól működik. Kíváncsi leszek a későbbi boss harcokra, de annál az egynél (az öreg nyanyától kapott csengőt visszavittem a Buddhához és az emlékben levőre gondolok) volt 1 olyan pont, ahova harc közben fel lehetett ugrani és hp-t tölteni nyugodtan, mert ott nem ért el.
    Persze valószínűleg nem erre felé kellett volna mennem, hanem szépen előre, mert semmi esélyem nem volt legyőzni, de legalább ezt is megnéztem.

    A feltámadós rendszer tetszik eddig.

    szerk: Ez csak feltételezés, de én félek attól, hogy nem lesznek epic boss harcaim, mint a DS3-ban voltak. Amint a kis pocok abbahagyja a horizon 4-et, megyek is vissza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák