Új hozzászólás Aktív témák

  • Rony949

    őstag

    Egy Dark Souls után a legfeltűnőbb dolog az, hogy itt már nem nagyon lehet hagyatkozni csak a dodgeolásra, itt bizony már kell a parryzés is, ami azért gáz, mert a Souls-játékokban nekem ez a gyengém volt. :D

    Másik dolog aminél egy ici-picit már húztam a számat, pedig nem vagyok egy grafika buzi. A grafika egy fokkal lehetett volna modernebb. Azért ez már nem a Dark Souls 3, ami 2016-os. Sőt, sok helyen a DS3 eddig jobban nézett ki a Sekiro-nál. De eddig még csak 2 órát raktam bele a játékba, úgyhogy izgatottan várom a későbbi területeket. És amúgy összességében nincs bajom a játék látványvilágával, nagyon hangulatos...csak hát a textúrák egy picivel lehetnének szebbek, ennyi.

    Egyelőre ebben az első pár órában az ellenfelekből kevés van, viszont eléggé táposak. Nagyon oda kell figyelni még a kisebb ellenfélre is, mert le tudja szívni a fele életerőd. A minibossokról nem is beszélve. Annyira el vagyok szokva a From játékoktól, hogy az első minibossnál meghaltam vagy 20x. Ezt így, férfiasan bevallom.

    Összességében eddig tetszik. Én japán szinkronnal játszom és így még hangulatosabb a történet és a beszélgetések.

Új hozzászólás Aktív témák