Új hozzászólás Aktív témák

  • Senkifia*

    csendes tag

    Én a tér-erőnél akartam venni, de így karácsony előtt nem volt nekik, sőt, a beszállítónál is elfogyott. Kolléga vásárolt s4est, minden OK volt bolttal kapcsolatban. Végül 2hónapos használtat vettem, nagyon jó áron, billentűzettel, tokkal, tollal együtt. Elképesztően jó gép. A samsung KitKat 4.4.2es frissítése miatt voltak gondok , de nem a gép hibájából( Google letiltotta a third party programoknak az ext sd kártyára történő írást. Pl a total Commanderrel nem tudsz másolni-törölni a külső sd-ről, sd-re... A tab saját fájlkezelőjével viszont simán megy az sd-re írás. Akit ez zavar, vagy hogy pl a torrent klienssel sem tudsz direkt a külső sd-re letölteni), az ne frissítsen 4.4.2re :) A másik egy olyan gond, hogy időnként, minden látható ok nélkül, újraindult a gép. Sőt, egyszer-kétszer boot-loop-ba is került, vagyis folyamatosan újraindult. Az a baj ezzel, hogy nem kivehető az akksi, úgyhogy picit nehéz volt kiléptetni az újraindulási folyamatból. Nem segített a hard reset sem. Majd rátaláltam a neten a gond forrására, a samsung bizonyos kitkat frissítéseiben van egy hiba, ami miatt előáll ez az újraindulás. Vélhetően a következő frissítés megoldja. Addig is feltettem ezt az apk-t, amit ez a német úriember írt, hogy az újraindulási folyamatot kikerülje a gép : http://thofmann.blogspot.hu/2014_07_01_archive.html nekem(meg a poszt alatti hsz-okból ítélve másoknak is) bejött ez a dolog.
    A t320asról annyit, hogy teljesen hivatalosan nem forgalmazz a samsung a magyar piacon, de ilyen online boltokan mint a tér-erő, meg a gsm home, meg hasonlók, lehet venni egészen barátságos áron is, ahhoz képest, hogy mit tud a gép. Gyönyörű a kijelzője, 3D-s játékokat (NOVA 3, Asphalt 8 Airborne) röccenés nélkül viszi. Érdekes, hogy a kezelőfelületen néha lapozáskor, meg a klikk után egy töredékmásodperc röccenés, akadás(??) érezhető...Azért kérdőjeles, mert alig érzékelhető. Csak ilyen hw mellett érdekes jelenség. De mint mondtam, alig észrevehető. A tab amúgy gyönyörű, gyors, és mindent visz,amit eddig próbáltam vele.... 60-70 ezerért nagyon jó vétel szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák