Új hozzászólás Aktív témák

  • Phophilius

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sajna a samsung 225 mw-s fórum lezárult, ezért ide leszek kénytelen írni a vele kapcsolatos problémám!

    Tagnap elött vettem egy ilyen monitort, és a txt-vel lenne egy olyan problémám, h eleinte megjelenítette, de egy lila felületen lila betükkel. Alig lehetett kivenni belőle h. mit írnak. Ha áttetszőre állítottam ott egész jól működött, persze itt is ragaszkodott a masina a szép lilához. Arra gondoltam h. gyenge lehet a sugárzott jel. Rádugtam a főkábelre amit a tv szolgáltató kötött be, és ott sem javult a helyzet. Sőt most már meg sem jelenít semmit a teletextből, csak 1 kis lila négyzetet rak ki a bal oldalon, ha meg megnyomom mégegyszer h. áttetsző legyen a txt képe akkor meg a mátrixhoz hasonló irásjelekkel teli kis felületet rak ki a kép baloldalán, továbbra is lilában..

    Kérdés a következő lenne?!
    Még bőven benne vagyok a 3 nap pixelgariban (gondolom azért itt is működik a 3 nap cseregarancia egyéb hibák esetén is)
    Vigyem vissza??? (vagy valamit lehet csinálni vele amire én még nem gondoltam [bár ezt nem igazán tartom esélyesnek])

    Előre is köszike

Új hozzászólás Aktív témák