Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolix

    tag

    Sziasztok!

    Megvettem a T220HD-t a szerencsére nincs pixelhiba. Monitorként iszonyat jó a képe a hozzáadott DVI kábellal probáltam csak, sajnos a menüben nem látom hogy milyen felbontáson megy a monitor csak a nvidia beállításoknál 1280x1024-be ment de széthúzta a képet 16:10-re ekkor átraktam 1680x1050-re nagyon éles szép a képe és még nem is állítgattam viszont a hangszórója automatikus hangerőn kicsit sistereg ezt kikapcsolva szinte tökéletes csönd. Készenléti állapotban semmi hangja sincs talán ha nagyon fülelek 1cm-ről akkor valami.

    Viszont lenne egy gondom dvd lejátszót Scart csatival kötöttem össze és elég gáz a kép a feliratok széle elég (pixeles) vagy ilyesmi és nem olyan mint hagyományos tv-n ez normális?
    Ez már a dvd lejátszó menüjében is jelentkezik tehát nem a film rossz minőségű.

    Ha a P. mode gombbal kiválasztom a film beállítást akkor egész élvezhető, de a kiemelt módban nagyon szőrnyű még a műsoros dvd-k is!

    Ha van valakinek valami ötlete jelentkezzen!

    Ha valakinek kérdése van a monitorral kapcsolatban annak szívesen válaszolok.

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák