Új hozzászólás Aktív témák

  • jobbman

    tag

    Sziasztok!

    Lehet olyan, hogy az ATI tray tools megöli a Monitort? :F
    Tegnap egy x850pro-n beindítottam az ATT-nek a rendererjét, hogy megnézzem mennyire megy fel a hőfoka. Az x850pro-n egy ZM80C van , 3 ventivel. 70 fokig ment fel, - tekintve a gyári ventibeállítást, ott 65 foknál kezd el pörögni a gyári venti - szerintem nem sok a hőfok. No nem is lett semmi baja a VGA-nak, annál inkább a monitornak. Szépen ment a renderer egy darabig, aztán leállítottam. Gondoltam, megnézem ezt a Teszt nevezetű gombot ott a renderer alatt. Amikor megnyomtam, olyan volt mintha felbontást váltana, de aztán sötét maradt a képernyő, és kiírta a monitor, hogy not supported vga mode, vagy ilyesmi, max supported 1280x1024@60Hz. Ez a monitor egy Samsung 913N. És ezt nem csak Winben csinálja, hanem már bootnál is ez a kis not supported... ablak lépked a monitoron. Az érdekes még az, hogy eddig ez a monitor 1280x1024@75Hz-en ment, gond nélkül. Ezt a hozzászólást egy oldalon találtam ehhez a monitorhoz: I think the max it can do is 1280x1024. But it goes out of range if the refresh rate drops below 70, so best to keep it 70 or 75, 80 if your graphics card allows. Tehát 1280x1024@60Hz-et nem szeretné? Ezen is volt használva egy ideig. A VGA jó, mert másik monitort meghajt rendesen. Másik gépen pedig a 913N nem is ad képet, csak az eredeti gépen, azon pedig csak a kis figyelmeztető ablakocskát. ATT teszt gyilok történt? :DDD

    Régi PH-n: jobbman felhasználónak 84 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Frissítve: 2013.09.14

Új hozzászólás Aktív témák