Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Azurooandrew #68862 üzenetére

    Be se kapcsoltam, ott áll a sarokban büntiből ;] Csak számla volt hozzá, és azon se szerepelt gyártási szám, szóval ahhoz hogy kiderítsem, ki kellett emelni a dobozból, de utána egyből ment is vissza bele.
    A samu regisztráció során ezt írták: "A sorozatszám ellenőrzése során azt állapítottuk meg, hogy
    regisztrált termékét nem a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta
    forgalomba, ezért a készülékre érvényes garanciát nem tudjuk
    meghosszabbítani."

    Megírtam azt is hogy nem kaptam semmiféle garanciajegyet meg azt is hogy elállok a vásárlástól, megy vissza nekik.

    Flashget az ok hogy ez a három óriás viszonteladó, de náluk 40 ropival drágább mint a kis webshopokban, ennyit meg már nem akarok kiadni érte.
    De van valami 220volt nevű webáruház, az előbb néztem alapból 3 év garanciát ír rá. Valószínű ez sem samsung gyári garancia, de ha valós 3 év, akkor vállalható volna akkor.

    (#68866) petya2012 Ahogy nézem az általad linkelt bolt is 1 évet ad, a többit pénzért veheted, szóval ez sem rendes samu garancia :(

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák