Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyeniko

    őstag

    válasz Celtis #133064 üzenetére

    Szerintem az nettó trollkodás, hogy "Sony vallású"-ként idejársz alázni a Samsungot. Nem, nem fizet a Samsung nekem sem! :DDD

    Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

  • kokokka

    őstag

    válasz Celtis #133064 üzenetére

    Nem tudom hol olvastad, hogy védem a márkát, mert ilyet én nem írtam. Te leírtad, hogy azért olyan mert Saumsung, én meg leírtam, hogy nálam egyáltalán nem olyan, pedig ez is Samsung. Szó nem volt részemről arról, hogy mint (esetleg) fizetett ember védeném. Pontosan tudom a gyengeségeit, mert az is van.
    De a YT, amiről szó volt, az hibátlan! Jobb, mint a DUNE médialejátszómon!. Jobb és gyorsabb, mint eddig bármely asztali eszközömön! Erről írtam nem többről, de látom szeretsz belelátni a dolgokba olyat, ami nem létezik. De ha már márka : az előző TV-m egy 50-es Samsung plazma volt, ez több, mint nyolc évig tette a dolgát hibátlanul. Plusz egy éve már a szomszédnál is hibátlan a mai napig. Pedig Samsung. Az viszont biztos, hogy az itt olvasottak alapján (szerencsére nem személyes tapasztalatokból) egyre gyengébb/gyatrább készülélkek jöhetnek ki tőlük. Az is igaz viszont, hogy ez minden más márkán is meglátszik, így aztán kár általánosítani. A 1909-es Denon-ommal úgy voltam, hogy ha meghal, csakis és kizárólag egy másik Denon helyettesítheti, annyira tökéletes volt. Meghalt és most van egy Onkyo-m, mert már évekkel ezelőtt látszott, ezek a Denon-ok már nem azok, amire én "felesküdtem". Plusz ha Neked negatív tapasztalatod volt velük pláne érthető, hogy nem szereted a márkát, de attól még más elégedett lehet vele.

Új hozzászólás Aktív témák