Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Nem rég vettem egy ilyen TV-t : Samsung 40H5000AW.
    Tudom hogy nem csúcs kategória, nem is azért lett véve hanem hogy HD konzollal meg HD filmekkel tudjak mit kezdeni. Ezen a téren nem is csalódtam mert gyönyörű és meseszép, szóval ez a része ok. Viszont az asszony néha TV-t is néz, ami viszont egyszerűen pocsék. Le se tudom írni a képet...olyan mintha szellemképes(?) lenne? A mozgásoknál. És a színek is csapnivalóak. Fakók, életlenek.
    Apáméknak van egy kb 5éves Bluesky!!! plazma TV-jük, de azon 30szor szebb a kép. Elképzelhető hogy az antenna (ezer éves sima antennakábel) miatt van, vagy ez a TV tényleg ennyit tud kezdeni az SD adásokkal? Lehet ezzel mit kezdeni?

    Ha valami tök egyértelmű akkor elnézést..nem vagyok a téma szakértője...ez a első HD TV-m :B :R

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák