Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi7802

    csendes tag

    Nekem 8 óra alatt butatelefonként használva (gps, mobil adat, és wifi kikapcsolva) lemerül 60% ra az akksi. Ha leveszem a töltőről, és nem kapcsolom ki, és be a telefont, akkor a wakelock detektor szerint 0 másodpercet alszik. Ki-be kapcsolás után merül 60%-ra kb 8 óra alatt. Wakelock detektor szerint a telefon / RILJ funkció ébreszti fel kb 2000-5000 alkalommal (ez a rádiós hálózat lekérdezése).

    Írtam a Samsung ügyfélszolgálatnak a chatbe, ott írták, hogy csináljak visszaállítást (FR, ha így könnyebb) , (nem jártam sikerrel, a hiba megmaradt) ezután rákapcsolódtak a telefonra a SAMSUNG TUTOR alkalmazással (távoli vezérlés, ami csak az ügyfélszolgálattal megy, ők adják a hozzáférési kódot), és ellenőrizték a telefont. Ezután tanácsolták, hogy telepítsem újra az egész telefont.

    A Samsung szervizben van egy terminál, ahol ingyen megtehetem, de persze segítenek is, ha kell.
    Majd megírom, hogy mit sikerült elérni ezzel. Állítólag a frissítés közben (4.2-ről 4.3-ra) lehetett valami kernel hiba, ami most jött elő a frissítés után 2-3 héttel, de szerintük a teljes újratelepítés megoldja.

Új hozzászólás Aktív témák