Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz iszoke #2075 üzenetére

    Tehát nem vagy egyszerű lélek, ok. Ez már valami.
    Xiaomit nem ismerem, de abban tudok segíteni, hogy én miért használok Samsung S szériát, most épp S23U-t
    - Az eltérő, szubjekt vélemények ellenére is az a kép kezd kirajzolódni, hogy ez a legjobb kamera pakk. Én is ezt állítom.
    -Van smart switc, amivel pár pillanat alatt át tudsz költözni az egyik samsungról a másikraül.
    -A samsung rendszeres biztonsági mentést készít a készülékedröl. (Ha nem tiltod meg)
    -Elég jó galériát és fénykép szerkesztőt kapsz.
    -Samsung DEX: Össze dugod az eszközt egy monitorral és PC üzemmódban használod. (Én konkrétan e miatt kukáztam a windfos laptopot)
    -A kamerához plusz fícsörök vannak, ha nem lenne elég az alap.xDe eĺég. Ha nem, van expert raw és gcam, csak győzd állítgatni.
    -Az spen sok mindenre hasznos: szó/szöveg fordítás, kijelölés, video szerkesztés és ki tudja még mi...

    Rőviden ennyi jutott eszembe, a teljesség igénye nélkül;)

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

  • rjg

    őstag

    válasz iszoke #2075 üzenetére

    Ha xiaomi.eu romot használtál, akkor meg kell dolgoznod, hogy ugyanazokat a funkciókat (főleg Good Lock modulokkal) kb. el tud érni, be tud állítani, amik ott alap dolgok és még így sem fog menni minden. Van ami kicsit előre lépés, van ami kicsit hátra, szoftver oldalról. Azonos generációk esetében a Samsung hardveresen sem jobb, mint egy csúcs Xiaomi, (Mix 3, Mi9, Mi10 és Mi11 után váltottam és van néhány Samsung Note és Ultra user barátom) sőt, volt, hogy az Exynos procik miatt elvéreztek az összehasonlításban, de itt és most ez a hardver mindent ver a piacon és a szoftvere is élhető. Egy három éves, középkategóriás Xiaomi Note után mindenképpen előrelépés lesz, ha váltasz.

    Szerk: xiaomi.eu esetén a biztonsági frissítéseket is időben megkapod, plusz minden héten jön update, de maximum két-három év támogatással számolhatsz.

    [ Szerkesztve ]

    MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák