Új hozzászólás Aktív témák

  • qltsar

    addikt

    válasz ADAM1337 #3677 üzenetére

    "Olvastam hogy kamera update hamarosan jön, és hogy a széleknél van fókusz probléma ez mindenkit érint mert mióta fotozgatok vele én nem láttam hasonlót."

    Ez nem egészen így van, keress vissza akár itt, akár Google-ben arra, hogy S23 - banana blur / banana gate.

    6/6 készülékből amit saját kezemmel megpróbáltam jelen van a probléma. Eddig még nem láttam készüléket amin ne lett volna ez a hiba, ahogy ezt sok külföldi fórum is alátámasztja.

    Állítólag van itt néhány fórumtárs akinél jól működik ez, de nem raktak fel EXIF infoval rendelkező képeket - pedig nagyon hálás lennék, mert lehetne verni az asztalt az SES storeban, hogy cseréljenek modult, amíg olyan nem lesz, mint egy normálisan működő készülék :) - , amin látszik, hogy tényleg így lenne, és az internet is csak olyannal van tele, ahol ez jelen van, úgyhogy valószínűleg nálad is.

    Próbálj fotózni egy A4-es lapot, amin csak szöveg van, fő kamerával, és meglátod könnyen.

    A júniusi update-t Samsung visszatartja, már előző évi, és régebbi készülékekre is kipusholták a június update-et, S23/S23+-ra még nem jött ki, erre ígértek egy nagyobb kamera update-et, de mivel hardware-es hiba, nem valószínű, hogy ezt AI-al rendbe tudják hozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák