Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Tiédetis #1476 üzenetére

    Az, csak akkor a rizikókkal is tisztában kell lenni és nem jajveszékelve verbi a palávert ha épp nem jött be a rulett. Az ár tekintetében lélektani határ jelenségét a legtöbben ismerjük, mégis, komolytalan szerintem a zavarosban halászni, főleg hogy hamis is játszhat. Az eltérő piacokra szánt szoftverek között lehet/van különbség - avatatlan szem ezeket az eltéréseket nem feltétlenül különíti el a hamis eszköz gagyi szoftverének sajátosságaitól - vagyis könnyen ott vagy a bizonytalanságban. Ott van még a sorozatszám fürkészése, több rétegben nézegetni a vonatkozó jegyeket, izgulni, hogy menet közben is rendben lesz-e (összeakadó IMEI adott esetben), gáz az egész. Piaca van, bazársor mindig is volt, lesz is. Inkább mentalitás kérdése ahogy én látom.
    Van az a réteg akinek a 30-40 a teljes telefon árát teszi ki, másnál meg ennyi képzi az említett határvonalat. Az első csoportnál egy életszínvonalról beszélünk, soha nem lesz középkategóriás mobiljuk sem akár, de új szinte biztos hogy nem, a második csoport inkább kétes hülyeségekbe veri magát némi fillérb@szás okán. Bocs, ha nyers vagyok, de így látom. Komoly ember ha alapvetően megengedheti magának nem az iszapban hajtja a sneciket. Lehet persze csúcsra járatni, rutint szerezni aki seftelős típus és kütyükorszaka javát éli, de érthető szerintem mit szeretnék kifejezni. A legviccesebb, hogy sokan akik a szürke vonalban hisznek a használtat vásárlókat meg lenézik, holott... Használt akkor már, de kinek mi.

Új hozzászólás Aktív témák