Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz fogselyem #5934 üzenetére

    Az nem jellemző rám, hogy rögtön elsietve az elsők között vásárolnék telefont. Az A54-nél is vártam félévet, hogy mérséklődjön az ára. Addig már a cikkek és tesztek is 5 hónaposak lesznek kb :D.
    Viszont az A55-re abszolút nem érné meg átugrani, nem fog hozni olyan forradalmi újítást. Szerintem a tárhely is lassú lesz. Szóval én úgy vagyok vele, hogy vagy marad az A54 sokáig vagy S24+ ott azért 7 éves szoftveres támogatás az bizony 2031-ig szól, és Android 14-gyel jött meg, tehát megkap még az Android 14-en kívül 6 főverziót + 1 év sec update-.et azaz Android 20-ig támogatott. De ez még nincs kőbe vésve. Pl az imént beleolvastam az S24 Ultra-ról készült cikkbe.

    Főbenjáró bűn ugyanakkor egyszerre kispórolni az adaptert a csomagolásból és a gyorstöltést a telefonból: számos kínai rivális végez az S23 Ultra egyórás töltésénél háromszor gyorsabban, és több év használat után sem jutott a Note7 sorsára. A 15 wattos vezetékmentes töltés felett is eljárt az idő: túl lassú, hogy praktikus legyen, akárcsak a fordított töltés 5 watton.

    +

    Kontra: Drága indítás, töltő, tok és fólia semerre

    Azért ne csessze már meg, hogy vesz az ember egy 750K-s Ultrát, és nem tesznek rá gyárilag fóliát. Ja meg persze semmi mást sem. A töltési sebességen nem vagyok így kibukva, sok(k)ba kerülhetett a Samsungnak a Note 7-es szívás. Bár lehet, hogy Xiaominál is ebben az ársvában már meglesz az 5 vagy esetleg 7 év... csak más az ökoszisztéma. Most van ez az átnevezett MIUI, HyperOS néven ez mire kiforrja magát, az + 1-2 fő verzió.

    De ez csak így átfutott rajtam, esélyes, hogy az A54 marad, de az A55-re szinte biztosan nem mozdulok rá.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák